Про лікаря

Ласкаво просимо на сайт лікаря-інфекціоніста, сімейного лікаря!

Я не беруся лікувати всі хвороби, та не обіцяю неможливого. Лікую людину, а не хворобу. Гарантую Вам дотримання принципів лікарської етики та конфіденційність отриманої інформації, а також намагаюся, щоб відвідування лікаря проходило для Вас в максимально комфортній, доброзичливій обстановці та в зручний для Вас час.

На прийомі у лікаря інфекціоніста, ви зможете скористатися послугами тестування на гепатити, гелікобактерну інфекцію, різні вірусні інфекції,бактеріальні інфекції не виходячи з кабінету. Вам буде надоно консультацію щодо вибору вакцини та найкращої схеми введення в кожному індивідуальному випадку. У разі хронічного захворювання, я спостерігатиму тривало за процесом Вашого видужування.

Сьогодні питання про профілактику інфекційних захворювань дуже широко обговорюється громадськістю в пресі, на телебаченні і, природно, в Інтернет-просторі. У всьому світі вакцинація вважається найефективнішим способом запобігання дуже небезпечних інфекцій. Це благо цивілізації, від якого відмовлятися безглуздо. На жаль, в основному, дискусії між прихильниками та противниками щеплень носять навколонауковий характер. Тоді як таке важливе питання, як захист людства від особливо небезпечних інфекційних захворювань, повинен вестися на медичному рівні, а кожен аргумент «за» чи «проти» бути підтверджений науковими фактами.

Які б суперечки навколо цієї теми не велися, вже сам факт того, що багато медичні фахівці, вік яких менше 50 років, не знають, що таке «залізні легені», а про опістотонус читали тільки в підручнику з інфекційних хвороб, говорить багато про що. Кількість зареєстрованих випадків хвороб, яким можна запобігти вакцинацією, сьогодні знаходиться на найнижчому рівні з коли-небудь зафіксованих - це теж факт. Дві провідні причини смерті дорослих від раку (печінки і шийки матки) сьогодні можна попередити за допомогою вакцин.

Шановні відвідувачі мого сайту, пацієнти, колеги та друзі! 

Для мене честь, ділитися з вами інформацією та допомогти Вам у ваших медичних запитаннях. Для тих, хто не знайомий зі мною, розкажу трошки про себе. 

Народився 21 червня 1984 року в місті Мукачеві Закарпатської області. У 2003 році закінчив з відзнакою Берегівське медичне училище за фахом “лікувальна справа”. До цього, з 2001 року, під час навчання розпочав працювати в Мукачівській районній лікарні. З 2003 року по 2011 роки працював на різних посадах в Закарпатській обласні клінічній лікарні ім. Андрея Новака. 

З 2003 до 2009 року навчався в Ужгородському національному університеті на медичному факультеті, який закінчив з відзнакою. Здобув другу вищу освіту «фізична та біомедична електроніка» в УжНУ(2006-2009 роки).

В 2009 році обраний заступником голови Закарпатського Відділення Товариства мікробіологів України ім. Виноградського. 

З 2009 року розпочав роботу в Тячівській районній лікарні №1 лікарем-інтерном, в тому ж році вступив на мігістратуру в УжНУ за спеціальністю «інфекційні хвороби» на базі Обласної клінічної інфекційної лікарні в місті Ужгороді, яку успішно закінчив з відзнакою в 2011 році. 

З 2011 року – аспірант кафедри мікробіології, вірусології, імунології з курсом інфекційних хвороб медичного факультету УжНУ.

З березня 2011 року працював завідувачем Кабінету інфекційних захворювань Ужгородської міської поліклініки, з 2012 року – міський інфекціоніст м. Ужгород. 

В 2012 році отримав ліцензію на приватну медичну практику, відкрив приватний консультативний кабінет в місті Ужгороді на базі Ужгородської міської поліклініки. 

Дворазовий степендіат Фонду Віктора Пінчука, Фонду Гісема, нагороджений грамотами мера міста Ужгорода, КМУ, переможець конкурсу кращий молодий науковець УжНУ. 

Автор 45 наукових публікацій.