Гострі кишкові інфекції в Ужгороді

Наступив чудовий літній період, коли всі люди тягнуться до водойм та радіють можливості вживати свіжі овочі та фрукти. Щороку, майже в один і той же період спостерігається сезонний підйом захворюваності на різні розлади травлення, гострі кишкові інфекції та харчові отруєння. Для того щоб зрозуміти важливість цієї проблеми не потрібно багато розповідати медичних аспектів. У всіх людей свіжі спогади про щоденні повідомлення з Німеччини та інших країн Європи про нову загрозливу кишкову інфекцію. В цьому є певний позитивний момент. Як, це не парадоксально, люди нарешті замислилися про важливість профілактичних заходів для збереження свого здоров’я.

Щодо інфекції, про яку всі говорять, наведу деякі цікаві дані. Захворювання, яке виникло, за різними даними спричинено кишковою паличкою, яка була на поверхні свіжих огірків з Іспанії. Кишкова паличка – це бактерія, яка живе на поверхні слизової оболонки нашого кишківника, її кількість становить близько 1×107, або орієнтовно 15-20 грам від загальної маси тіла. Особливість бактерії, яка спричинила таку масу захворювань в генетичному складі, вона є гібридним мікроорганізмом африканського штаму та представника звичайної кишкової палички. За даними дослідників, захворювання характеризується безсимптомним перебігом протягом перших 10 днів, та різким погіршенням стану, нирковими розладами та отруєнням організму в пізніші строки хвороби. Це викликано особливістю бактерії виділяти токсини та спричиняти гостру ниркову недостатність та кровотечі у внутрішні органи, тому назва її в світі – EHEC – ентерогеморагчна ешерихія колі, серед цих бактерій є інші патогенні групи, такі як: EPEC -- ентеропатогенна, ETEC -- ентеротокигенна, EIEC – ентероінвазивна, всі вони досить небезпечні для життя та здоровя людини. Шановні громадяни! Дуже прошу вас дотримуватися декілька простих правил, які захистять вас та ваші родини від хвороби.

  1. Необхідно мити руки та продукти перед їдою.
  2. Всі свіжі овоч та фрукти, крім миття холодною водою потрібно ошпарювати окропом;
  3. Вживати воду та напої, які є свіжі, з безпечних джерел, або кип’ячені протягом 5-10 хвилин;
  4. Утриматися від вживання страв на свіжому повітрі, якщо немає можливості їх добре помити;
  5. Миття рук, як мінімум 8 разів на добу та не пов’язувати з тільки прийомом їжі;
  6. Продукти з сирого молока, придбані на ринку потребують обробки – кип’ятіння або варку;
  7. Не вживати готові салати з використанням сметани, майонезу, якщо вони стояли при кімнатній температурі більше 5-6 годин.
  8. З обережністю використовувати м’ясні фарші для приготування в теплу пору року (дуже малий термін придатності).

У наш час гострі кишкові інфекції (ГКІ) залишаються однією з найактуальніших проблем. В структурі інфекційних захворювань вони поступаються лише гострим респіраторним вірусним інфекціям. Щороку реєструється в Ужгороді реєструються в середньому біля 200 випадків гострих кишкових інфекцій зі встановленою причиною захворювання, станом на 08 травня в кабінеті інфекційних захворювань зареєстровано 99 вогнищ кишкових інфекцій та відмічено зростання захворюваності в двічі по даних ОКІЛ та СЕС. В світі реєструються випадки від 68,4 до 275 млн. діарейних захворювань, кількість яких постійно зростає. Серед дітей рівень захворюваності ГКІ приблизно утричі вищий, ніж у дорослих, при цьому половина зареєстрованих випадків захворювань припадає на дітей раннього віку (до 3 років).

Етіологічний чинник ГКІ вдається виявити у 70-80% хворих. Це можуть бути бактерії, віруси, Джерелом інфекції при ГКІ є хворі люди, бактеріо- та вірусоносії, а також тварини. Зараження інфекцією здійснюється трьома шляхами: харчовим (аліментарним) – під час споживання інфікованих продуктів, що містять збудник або його токсини; водним – у разі вживання некип'яченої води, купання у відкритих водоймищах та заковтування води; контактно-побутовим – через брудні руки або інфіковані предмети. Кількість кишкових інфекцій особливо зростає влітку.

Основними клінічними проявами ГКІ є інтоксикаційний синдром (лихоманка, кволість, сонливість, головний біль, блювання, пронос, біль у животі) та ознаки зневоднення (спрага, сухість шкіри, западіння великого тім'ячка у дітей грудного віку). При цьому вираженість тих чи інших симптомів захворювання залежить від виду збудника, локалізації запального процесу, типу діареї, відсотка втрати маси тіла.

В деяких випадках збудник може проникати в кров, що супроводжується позакишковими гнійними вогнищами інфекції та розвитком септичних форм захворювання.

У випадку бактеріального харчового отруєння в організм людини разом із недоброякісними продуктами харчування потрапляють бактерії та їх токсини. Симптомами хвороби можуть бути фебрильна температура, кволість, слабкість, головний біль, блювання за відсутності діарейного синдрому.

На сьогодні існує достатня кількість лабораторних методів дослідження для виявлення збудників кишкових інфекцій. Установити етіологію ГКІ можна за допомогою бактеріологічних, вірусологічних та серологічних методів діагностики. У разі ретельного дотримання всіх рекомендацій лікаря швидко настає одужання. Фахівці рекомендують у випадку виявлення перших ознак кишкового захворювання терміново звернутись до найближчої лікувальної установи. Не займатись самолікуванням! При тяжкому стані хворого необхідно негайно викликати швидку допомогу.

На останок прошу пам’ятати про досить суттєву різницю в підходах до лікування харчових отруєнь, кишкових інфекцій та розладів травлення, які за клінічною картиною дуже схожі. Головне, всі ці випадки потребують консультації лікаря спеціаліста та вирішення питання по обстеженню та лікуванню. Таку консультацію всі бажаючі можуть отримати в кабінеті інфекційних захворювань Ужгородської міської поліклініки (кабінет № 58), щоденно з 8 по 14 годину, або за номером телефону 64-22-71.

Міський інфекціоніст  Петров Віктор